• Polski
 • English
 • Русский
 • UNIGRAF to połączenie najwyższego profesjonalizmu w branży poligraficznej z otwartością na zmiany i nowoczesne technologie. Dzięki takiej strategii osiągnęliśmy wysoką i stabilną pozycję na rynku.

   

  Nasi klienci – niezależnie od skali zamówienia – są dla nas wyjątkowi. Od 1989 roku robimy wszystko, aby sprostać ich bardzo różnym wymaganiom. Niezależnie jednak od różnorodności zamówień, UNIGRAF zawsze stawia sobie za cel ich szybką realizację i korzystną cenę.

   

  UNIGRAF to profesjonalna drukarnia offsetowa, która sukcesywnie poszerza zakres swoich usług. Jesteśmy doświadczonym producentem druków reklamowych. Wraz z narodzinami wolnego rynku w naszym kraju – i wspólnie z naszymi klientami – staliśmy się pionierami w wytwarzaniu publikacji tego typu.

   

  Wciąż zastanawiamy się, jakie nowe potrzeby naszych klientów możemy zaspokoić. W 2005 roku rozpoczęliśmy druk etykiet IML. UNIGRAF szybko stał się jednym z najbardziej innowacyjnych i najnowocześniejszym w Europie producentem etykiet IML.

   

  UNIGRAF to nowoczesny i zróżnicowany park maszynowy zlokalizowany w podwarszawskich halach produkcyjnych o powierzchni 3500 m2. Nasze zaplecze techniczne pozwala na realizowanie najbardziej niekonwencjonalnych i zaskakujących zamówień.